Як вибирають наручний годинник жінки?

Опубликовал 23 февраля 2016. Комментарии: Комментариев нет

При перегляді наручних годинників чоловіками, вони звертають більше уваги на зовнішній вигляд самого годинника і характеристики, їхню функціональність. Питають який механізм стоїть? Міцний чи браслет? Який ремінець, простий або шкіряний?
Питають про ступінь захисту від води, чи можна плавати в них або просто занурюватися в воду?

А ось для жінок, в наші дні, наручний годинник як прилад для відображення часу грає другорядну роль, і найчастіше це особливо помітно по тому як вони вибирають наручний годинник.

Для них вони більше служать як модним аксесуаром або красивим прикрасою. Дівчата, більше дивляться на зовнішній вигляд і форму корпусу і чи підійде ремінець за кольором під її вечірній гардероб .

Помічено, що колір ремінця або браслета, обробка і форма циферблата для жінки мають істотну важливість при покупці наручних годинників. Для жінки, наручний годинник більше служать як прикраса, вони й самі про це доволі часто говорять. Якщо це ще й дорогий годинник з діамантами або позолотою, то він для неї ще більш бажаний.

красивий годинник для жінок недорого купити в Києві

Жінки з більш скромним доходом, вважають за краще вибирати наручний годинник з жовтим покриттям і тут вже другорядне має — це покриття PVD, просте напилення або натуральна позолота. Позолота та справжні діаманти, звичайно є бажанішими, мають більш привабливий вигляд, та й довговічніше таке покриття. Варто помітить, що і ціни тут інші, вони відносяться до виробів класу «Люкс».

Попитом користуються також годинники, що мають на своєму корпусі різного роду стрази, скельця у вигляді каменів, імітація діамантів. Найчастіше молоді модниці в своєму гардеробі мають по кілька моделей годинників, як золотих кілець з каменями або ще більше. І що одягають їх відповідно до актуальності наряду на даний час.

Великий вибір жіночих наручних годинників тут!

За розміром корпусу — це можуть бути або маленький годинник , який ніжно і гармонійно сидітиме на руці або якщо дівчина молодша, то шукають досить часто великий годинник за розміром корпусу, більш яскравих розмальовок та ті, що гламурні.

Якщо годинник на браслеті, то ще запитують чи можна його вкоротити і де? Жінки віку ті, що старші, вважають за краще вибирати наручний годинник з корпусом середнього розміру, з гарної читанністю циферблата. В основному віддають перевагу на білому полі чорні цифри, що добре читаються. Вибирати годинник для жінки 50 років і більш похилого віку, слід з добре промальованими індексами або цифрами на циферблаті. Найчастіше це пов'язано з тим, що зір у такому віці робиться більш слабким. І жінки «бальзаківського віку» годинник вже використовують за своїм прямим призначенням.

годинник для жінки 40 років

У цій замітці описано як вибирають жінки бюджетний наручний годинник, в основному з сільської місцевості. Хорошим варіантом бюджетних наручних годинників для жінок і дівчат можна вважати китайські годинники QQ . Цей бренд має японські корені походження, є відмінним співвідношенням ціни і якості, а також запропонованим широким асортиментом моделей для молодих дівчат і жінок з віком ті, що більш старші.

Наручні годинники QQ — це моделі годиників з якісними кварцовими механізмами, великим асортиментом молодіжних і класичних моделей годинників. Красивими і стильними по дизайну варіантами вибору і цілком адекватною і прийнятною ціною.

Такі параметри як тип механізму, його якість залишаються практично незапитуваної у прекрасних леді.
Підсумок: З даної замітки ви дізналися, як вибирають наручний годинник жінки і молоді дівчата в сільській місцевості.
Комментарии