Огляд годинника Orient Automatic Star SDE00002B0 Retrograde!

Опубликовал 23 января 2016. Комментарии: Комментариев нет

Скільки разів ви дивилися на оригінальні механічні годинники з автопідзаводом?

Захоплювалися їхньою зовнішністю або «по старинці» виникала ностальгія за механічними годинниками з далекого СРСР? Де якість була на рівні швейцарських брендів? Скільки разів дивилися на швейцарські наручні годинники? Гарно! Надійно! Але розумієш, що вони коштують грошей і багатьом не по кишені.

Бажаючим придбати відмінний механічний годинник з автопідзаводом та надійний в роботі, варто поглянути у бік японських виробників наручних годинників. Вони виробляють чоловічі годинники з автопідзаводом за доступними цінами з механізмами власного виробництва, приємні і красиві за зовнішнім виглядом і гідною якістю .

У цій замітці розглянуто чоловічий годинник із серії «Orient automatic», функціональна модель Orient Star SDE00002B0 Retrograde, що має циферблати білого, чорного кольору і білий зі вставками позолоти.

Наручний годинник Orient представлені на ринку як чоловічими так і жіночими моделями. Виробник цього бренду постійно працює над збільшенням своєї колекції наданої покупцям і цінителям цієї марки наручних годинників. Має широке охоплення ряду представлених моделей годинників, простих і стильних, в стилі «ретро» і сучасних, інноваційних моделей і класичних.
orient automatic 50m

orient automatic 21 jewels

Наручний годинник Orient Star Retrograde, є у продажу з чорним і білим циферблатом. Корпус цього шедевра зроблений з неіржавіючої сталі, та має товщину 14,25 мм. і ширину 39,5 мм. Циферблат цього наручного годинника Orient має годинні маркери зі сталі, а також стрілки, покриті якісним люмінесцентним складом.

Циферблат закритий з лицьового боку сапфіровим склом, які мають антиблікове покриття, нанесене з внутрішньої сторони скла. Задня кришка також, є панорамним вікном і зроблена з сапфірового скла. Завдяки цій фішці, на роботу механізму відкривається вражаючий краєвид.
orient classic automatic

ориент автоматик

Механізм наручних годинників Orient Star Retrograde калібру 40A50 виготовлений в майстернях виробника Orient, він має запас ходу 40-годин і крім основної функції — показу часу, забезпечує енергією ще три показника: це число місяця (у напрямку на 9:00 годин), день тижня (що знаходиться в напрямку на 6:00) і індикатор запасу ходу (на 12:00). Логотип Orient Star прикрашає циферблат в напрямку на 3:00, створюючи ефект пропорційності.

orient water resist

Цей годинник Orient Automatic, моделі Retrograde продається зі сталевим браслетом з нержавіючої сталі. Браслет міцний і зроблений якісно, ​​закривається на руці розгортається застібкою з фіксуючою кнопкою. Браслет має одне слабке місце — відсутність елементів для регулювання браслета (ланки необхідно знімати), що для використання некритично. Але в щоденній експлуатації, браслет дуже практичний і користуватися зручно. Має представницький вигляд, завдяки полірованим елементам і поєднанню матових вставок, а також красиво виглядає на руці.

ориент автоматик

годинник ориент автоматик

Особливо вражає пророблена деталізація елементів на циферблаті цього японського годинника Orient Star Retrograde. Примітні вирізи і поглиблення на циферблаті для додаткових трьох показників, що сидять нижче від основного поля циферблата. У цих деталях промальовується майстерність виготовлення високого рівня. Сама пластина циферблата, вражає своєю деталізацією, дивлячись на неї спливає образ старої вінілової платівки. Завдяки, нанесеним дрібним концентричними канавками по всьому полю.

Огляд годин Orient Star SDE00002B0 Retrograde

вартість годинника orient automatic

З боку функціональності, то ці години Orient Automatic, моделі Retrograde, зроблені так, що легко читаються показники часу і додаткові функції і зроблені досить якісно. Японська мануфактура, створивши такі стильні механічні годинники з автопідзаводом і корисними функціями, постаралися на славу і це гідно похвали. Ціна цих механічних японських годинників з автопідзаводом Orient Star SDE00002B0 Retrograde на Україні є цілком доступною для певної категорії людей.

Актуальну ціну можна дізнатися, клікнувши на картинку нижче і перейшовши на сайт інтернет магазину.
купить часы orient automatic

orient automatic water resist

мужские часы orient automatic

Приємних покупок і вражень від використання цих наручних годинників!
Комментарии