Морські годинники наручні для тих, хто закоханий в море!

Опубликовал 16 февраля 2015 в рубрике Годинники наручні, Часы мужские. Комментарии: Комментариев нет

Морська тематика в наручних годинниках міцно займає одну з лідируючих позицій. Це пояснюється тим, що морські годинники наручні виглядають особливо мужньо на руці його володаря. Масивний, найчастіше більше стандартного розміру корпус виглядає стильно і досить брутально. Багато торгових марок вважають

обов'язковим випуск наручних годинників в морському стилі, поряд з колекціями, що пропонують класичні або спортивні годинники.

купити наручний чоловічий годинник можна перейшовши на сторінку з цим фото.

Деякі бренди, наприклад, Ulysse Nardin вперше з'явилися, представивши хронометри саме для морських подорожей. І нехай протягом багатьох років відбулося зовнішнє перетворення марки, легкий відбиток стилю перших хронографів, присутній в кожній моделі наручних годинників досі. А засновник іншого не менш відомого «морського» бренду Atlantic, просто був одержимий ідеєю впровадження в години захисного водонепроникного механізму.

Морська тематика, присутня в багатьох годинниках, насамперед виправдана функціонально. Головним достоїнством морських годин є їх бездоганний захист від води. Такий аксесуар гарно переносять занурення, такого типу хронографи готові відправитися з Вами в найсміливіші подорожі.

купити наручний годинник добре захищений від води можна в нашому  інтернет-магазині

Морські годинники наручні дуже легко відрізнити за зовнішніми параметрами і матеріалами, з яких вони виконані. Як правило, це особлива форма корпусу, колір циферблата, дизайн стрілок і, звичайно ж, рівень водонепроникності, не нижче 30 бар. Також часто, виробники роблять відповідне гравіювання на задній кришці годинника у вигляді штурвалу, якоря або корабля.

Перелік торговельних марок, у яких є колекції годинників в морській тематиці, величезний. Рекомендуємо вам переглянути наступні серії: штурманської — колекція «Арктика», Atlantic — серія Seashark, Michel Herbelin — колекція Newport, Sector — серія Shark, Omega — лінійка Seamaster, MasterTraser — серія Diver, Casio — колекції Edifice і Oceanus. Про останню ми поговоримо быльш детально.

Колекція Oceanus — це не тільки елітна морська серія годин, тут представлені найнеймовірніші технологічні та дизайнерські рішення.

купить годинник наручний за гарною ціною в нашому магазині.

Флагманська модель лінійки OCW-S2400 була представлена широкій публіці на виставці Baselworld, навесні 2013 року, в якій японський бренд Casio перманентно бере участь протягом багатьох років. Ця модель — символ протистояння наукових технологій та природної стихії, синонім потужності і сили. Серед усіх відмінних характеристик цих годинныкыв преміум класу, варто виділити кілька особливостей: корпус і браслет виконані з ідеально гладкого титану, аксесуар містить надтонке сапфірове скло, використана унікальна технологія підзарядки від сонячної батареї, застосовується функція відображення двох часових поясів і навіть радіосінхронізація.

Понравилась заметка - понажимай кнопочки социальных сетей и поделись с друзьями!

Предложить новость, обзор, отзыв или стать автором раздела!
Обращаемся через форму обратной связи здесь.
Комментарии