Бюджетні годинники! Які вибрати?

Опубликовал 23 февраля 2016. Комментарии: Комментариев нет

Який наручний годинник можна віднести до розряду бюджетних?

Задамося питанням, що з себе представляють бюджетні годинники і якими критеріями їх можна оцінити?

Основним критерієм для вибору такого годинника буде їхня, прийнятна вартість для бажаючих купити дешевий і якісний годинник. У цьому огляді розглянемо часові моделі вартістю до 50 $, для бажаючих витратити обмежену кількість грошей на покупку годинника або для людей, що мають обмежений бюджет на таку покупку.

Виходячи з таких критеріїв оцінки годинника, сюди сміливо можна віднести переважну кількість моделей китайського часпрома. Як оригінальних заводських моделей, зроблених в самому Китаї, також відносяться сюди і так звані репліки годинників популярних брендів. У цьому сегменті ринку є і моделі відомих годинникових виробників японського походження. Причому, китайські дешеві годинники є з простими кварцевими механізмами , так і механізмами компанії «Miyota», японського виробництва .

З бюджетних годинників з яким типом механізму можна вибрати якісну модель для покупки?

З причини щодо низької вартості кварцевих механізмів, в цю категорію підходить багато моделей кварцевих годинників. Сюди сміливо можна віднести моделі наручних годинників фірми Q & Q. Цей бренд і виробник наручних годинників з китайським виробництвом і японським корінням. QQ є дочірнім підприємством японського бренду Citizen саме в бюджетному сегменті наручних годинників. Вони займають лідируючі позиції в цьому сегменті ринку.

годинник qq каталог

qq годинники чоловічі

Цілком красива і бюджетна модель, чоловічих наручних годинників з японським кварцевим механізмом.
Вартість в Україні, на момент написання замітки, близько 600 гр. Ви цілком можете їх собі купити звернувшись до автора замітки через форму зворотного зв'язку.

Також сюди слід віднести ряд моделей кварцевих годинників виробника Casio. Вони прийнятні за вартістю і хороші за якістю, як самого годинникового механізму так і за якістю виготовлення корпусу.

годинник чоловічі наручні casio edifice, Casio Edifice EF-126D-7AVEF

Вартість цього годинника в Україні близько 1500 гр.

У вище названих часових брендах є як жіночі моделі з великим вибором так і чоловічі. Також, у виробників годинників Casio і QQ, є жіночі моделі , класичні, спортивні, ділові та досить гламурні.

Якщо вибирати з моделей годинників з механікою або автопідзаводом то сюди підійдуть хіба, що дешеві репліки механізмів китайського виробництва. Китайський механічний годинник вартістю до $ 25 хоча їх і піарять навколо, але маючи досвід продажів таких пристроїв, можу сказати, що якість їх бажає кращого. Сюди можна віднести китайські скелетони, мають привабливий зовнішній вигляд, та й годі.

бюджетні механічні годинник з автоподзаводом, скелетон.

З десяти куплених на продаж моделей цього виду наручного годинника, проблемними виявилися чотири і додатково до цього ще й погано піддаються ремонту. Не так давно приніс чоловік китайські скелетон на ремонт то їх поремонтували, але вартість ремонту була в половину вартості самого пристрою. Чи варто воно того?

 дешеві репліки механічних годинників

Якщо розглядати механічні репліки з автопідзаводом вартістю до від $ 20 — $ 40, то вони зроблені вже більш акуратно і добротно за зовнішнім виглядом. У мене самого досвід спілкування з цим годинником відсутній, як зі сторони продаж так і з боку експлуатації.
Але продають магазини і на такий годинник Ulysse Nardin надають гарантію на 12 місяців. Тоді ймовірно для цього є підстави і вони мають відповідну якість самого механізму годинника.

якісна репліка механічних годинників Ulysse Nardin

Ulysse Nardin механічні з автопідзаводом

Якщо вибирати бюджетний варіант годинника то за такі гроші можна вибрати кварцевий пристрій, цілком пристойний на вигляд і якісний. Вони здатні будуть приносити радість для свого власника довгі роки, мати гідний зовнішній вигляд і робити основну свою функцію, робити відлік часу.

Підсумок: У цій замітці розглянуті загальні принципи вибору бюджетних наручних годинників виходячи з досвіду автора замітки. А про який із бюджетних годинникшв ви хотіли б дізнатися більше?
Комментарии